Кубок Черкаської області в м. Смілі

27 views
0
0

22 жовтня 2016 року в Смілі ЗОШ №7, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проводили Відкритий КУБОК Черкаської обл.., з Традиційного Карате. В змаганнях приймали участь команди - ФТК Києва, КТК Черкас, Черкаська ШТК «ОКІНАВА», ДЮСШ «ОЛІМП», СК «ВОСТОК» СК «СПАРТА», спортсмени різної вікової категорії загальною кількістю - 120 осіб. За кількістю завойованих нагород на перше місце вийшла Смілянська ДЮСШ «ОЛІМП», другу сходинку вибороли спортсмени Черкаської ШТК «ОКІНАВА», третє місце зайняв Смілянський СК «СПАРТА». Кращі показники в індивідуальних видах були у спортсменів вікових категорій: 8-9 років - в програмі КАТА у ЧЕРНЯВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА (тренер Ковбаса С) 10-11 років по КАТА і КУМІТЕ у ІВАЩЕНКО АННИ, серед хлопців ЄЛЕНЕЦЬКОГО ВІКТОРА (тренер Ковбаса С) 12-13 років у МАЛЮК КСЕНІЇ, серед хлопціву у КРИВДИ СЕРГІЯ (тренер Ковбаса С) 14-15 років у КРИВДИ ВІТАЛІЯ (тренер Ковбаса С) Серед дівчаток призерами стали ЛЯДОВА ДІАНА, ШАМРАЙ АНАСТАСІЯ, МАНЬКО ВІКТОРІЯ, ШЕВЧЕ