RADOMIAK - CRACOVIA | SKROT | NIEZAWODNI ROCHA i KALLMAN! | Ekstraklasa 2024/25 | 7. KOLEJKA

0
0

Radomiak Radom przystępował do meczu z Cracovią z nadziejami na pierwsze domowe zwycięstwo. Gospodarze szybko zaznaczyli przewagę, bo już w 5. minucie na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec zespołu, Leonardo Rocha. Po przerwie podwyższył Zie Ouattara. Goście odpowiedzieli trafieniem Olafssona, przy którym asystował Benjamin Kallman. Radomiak Radom - Cracovia 2:1 1:0 Leonardo Rocha (5’) 2:0 Zie Ouattara (59’) 2:1 David Olafsson (63’) #RADCRA #7kolejka #Rocha Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kana