Камаз-Агро ДжеРост - 5:1

66 views
0
0

В середині першого тайму команди обмінялися голами. Спочатку Вадим Сінухов зумів пробити досвідченого Ігоря Вінцюка, а за дві хвилини лідер атак лучан Роман Юлдашев дальнім ударом переграв не менш досвідченого кіпера Олександра Мосійчука. Після відпочинку за аналогією з грою, що відбулася минулого тижня, рахунок став 2:1 на користь господарів майданчика, у ролі яких цього разу був «Камаз-Агро». 2:1 – гідний реванш та сатисфакція за минулу поразку. Проте червоно-чорні не зупинилися на досягнутому. Роман Козак окрім переломного м’яча протягом двох хвилин оформив дубль, дозволивши відзначитися у цей часовий відрізок юному Андрію Касянчуку. А наприкінці гри граючий тренер та ідейний натхненник острожецького колективу Олег Юрчук поставив крапку у стартовому поєдинку 5-го туру Першої ліги – 5:1. Таким чином «Камаз-Агро» обійшов, а точніше «об’їхав» суперника на три пункти в турнірній таблиці. Буде цікаво, якщо доля зведе суперників ще й у плей-офф.