2017/01/15, ЛМФ, 16 тур, Экспрэс Прынт - Red Bisons - 2:13 (агляд матча)

36 views
0
0

Ліга міні-футбола 2016/2017 гг. Другі дывізён (група В), матч 16 тура 2017/01/15, нядзеля, а 18:35 Матор (вул.Ангарская, 2/3) Экспрэс Прынт - Red Bisons - 2:13 (першы тайм - 0:6) Звышматывацыя пасля крыўднай і недарэчнай паразы ад Экспрэс Прынта ў першым крузе (6:7), накладзеная ледзь не на самы аптымальны склад, які зараз валодае нашая каманда, вылілася вось у такі фурор, як 13:2! Пачатак быў даволі роўны, але потым машына запрацавала, галы пачалі залятаць, а супернік пачаў губляцца ад нашага прэсінга, адчуваючы, што не ў стане вытрымаць прапанаваны намі тэмп гульні. Ужо да перапынку лік быў 6:0 на нашую карысць! Гульня ішла, галы заляталі, асалода атрымлівалася, а сатысфакцыя за першы круг ажыццяўлялася нейкімі ўдарнымі тэмпамі. Зрабілі з супернікам прыблізна тое самае, што з намі зрабіла Сеніца (2:11). Прайшліся экспрэсам па прынту! Улічваючы папярэднюю паразу Аліварыі, мы наблізіліся да іх на адлеглас