КМ. ДИНАМО Київ - ЦСКА 1948 Софія, Болгарія 2:2 ОГЛЯД МАТЧУ

3 views
0
0

«Динамо» (Київ) – ЦСКА 1948 (Софія, Болгарія) – 2:2 (1:0) «Динамо» К (перший тайм): Нещерет – Миколенко, Забарний, Сирота, Караваєв – Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Циганков – Ванат. «Динамо» К (другий тайм): Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Сідклей - Сидорчук, Андрієвський (В.Волошин, 68), Лєднєв, Родрігес, де Пена – Супряга (Русин, 87). ЦСКА 1948 (стартовий склад): Наумов, Лясков, Марін, Петров, А.Александров, Серкан, Чочев, Русєв, Топузов, Д.Александров, Камбуров. Голи: Циганков (30), де Пена (62, пен.) – Топузов (46), Бастунов (82). Попередження: Шабанов (63), Супряга (78), Лєднєв (81) –Марін (16), Русєв (67), Д.Александров (84). На 42-й хвилині Буяльський не реалізував пенальті (голкіпер). _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!