Історична перемога! Україна обіграла Швецію 2:1 та виходить до 1/4 фіналу вро-2020

3 views
0
0

Збірна України перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1 та уперше в історії проходить до 1/4 фіналу Євро-2020. На 27-й хвилині Олександр Зінченко забив перший гол, але на 43-й хвилині шведи зрівняли рахунок. Останній, переможний гол у ворота збірної Швеції забив Артем Довбик. У чвертьфіналі наша збірна зустрінеться з Англією, яка до цього перемогла збірну Німеччини з рахунком 2:0. Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу: ➡️ _________________________________ Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі. Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії 🧡: Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о са