Україна 1:0 Англія

11 views
0
0

Збірна України провела черговий матч в рамках відбіркового циклу Чемпіонату світу 2010. Підопічні Олексія Михайличенка в Дніпропетровську на «Дніпр-Арені» отримали історичну перемогу над збірною Англії — 1:0. В стартовому складі головний тренер збірної України випустив п’ятьох представників «помаранчево-чорних»: Андрія П’ятова, Олександра Кучера, Василя Кобіна, Ярослава Ракицького та Олексія Гая. Вся «гірняцька» п’ятірка відіграла зустріч від першої до останньої хвилини. Відмітимо дебют за головну команду країни Ярослава Ракицького, який сьогодні діяв на позиції лівого захисника. Ярослав у другому таймі міг би й сам забити чудовий гол з далекої дистанції (м’яч парирував Джеймс), і виводив на побачення з воротарем англійців Андрія Ярмоленка. А в єдиному забитому голі прийняв безпосередню участь Василь Кобін. На 30-й хвилині півзахисник «гірників» протягнув м’яч по центру поля, після чого захиснику англійців лише в підкаті вдалося відвести загрозу. Але ненадовго, оскільки м’яч опинився перед Сергієм Назаренком, який влучним ударом відкрив рахунок. Нагадуємо, наступний матч підопічних Олексія Михайличенка очікується вже 14 жовтня на виїзді із збірною Андорри . Україна — Англія — 1:0 (1:0) Голи: 1:0 Назаренко (30) На 14-й хвилині Андрій Шевченко не реалізував пенальті (штанга) Україна: П’ятов, Кобін, Кучер, Хачеріді, Ракицький, Тимощук, Гай, Назаренко (Ярмоленко, 67), Ротань, Мілевський, Шевченко (Гусєв, 90 1) Англія: Грін, Джонсон, Фердінанд, Террі, Ешлі Коул, Леннон (Джеймс, 15), Каррік, Лампард, Джеррард (Мілнер, 46), Хескі (Карлтон Коул, 72), Руні Попередження: Кобін (45 3), Хачеріді (68), Тимощук (69), Ротань (79), П’ятов (90) Видалення: Грін Арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)