Футбол. УПЛ 2021/2022. 8 тур. Днепр-1 Верес. Полный матч.

0
0

Дніпро-1 програв у минулому турі Шахтарю, але показав дуже непогану гру. Верес здобув три поспіль перемоги і не пропустив жодного м'яча! Дивіться пряму трансляцію двобою! Більше новин у нас на сайті - 💥 InStat. Найточніші дані і найбільша база гравців Дивіться передматчеву СТУДІЮ #СКОРОФУТБОЛ та ПОВНИЙ МАТЧ на FootballHub о 17:00 00:00 Студія до матчу 21:30 Початок трансляції зі стадіону 29:35 ПЕРШИЙ ТАЙМ – 0:0 01:16:15 Перерва 01:31:50 ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:0 01:55:15 Незарахований гол Дніпра-1 (69 хв, офсайд у Довбика) 02:01:00 Вилучення за грубий фол, Михайло Сергійчук (75 хв, Верес) 02:04:00 Гол, Маріо Чуже (78 хв, СК Дніпро-1) ✅ Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими: 🔸 Instagram - 🔸 Telegram - 🔸 YouTube - 🔸 Facebook - ​ 🔸 Twitter - ​