ZAGBIE - WIDZEW | SKRT | GOL W 99. MINUCIE! RONDI BOHATEREM! | Ekstraklasa 2023/24 | 15. kolejka

10 views
0
0

Drugi sobotni mecz 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy i ponownie mnóstwo emocji na stadionie! Anulowane gole, dobitka po nietrafionym karnym i wyrównanie w 99 minucie! Zagłębie Lubin zremisowało 1:1 z Widzewem Łódź i przedłużyło swoją serię ligowych meczów bez zwycięstwa do czterech. Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:0 1:0 Mateusz Wdowiak (60’) 1:1 Imad Rondić (90 9’) Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, n