Фінальний матч Кубку Броварів з футзалу Вrovsport сезону 2014 - 2015 років. Флагман - Атлетік. Рахунок 4:2

21 view
0
0

В перший день весни, 1 березня, в СК «Світлотехнік» відбувся фінал Кубку Броварів з футзалу «Вrovsport» сезону 2014-2015 років. В ньому зустрілися чемпіон і третя команда чемпіонату, «Атлетік» та «Флагман». Матч обіцяв бути цікавим і непередбачуваним. І учасники не обдурили сподівання численних глядачів, які зібралися на трибунах спорткомплексу. Матч обслуговувала суддівська бригада із досвідчених арбітрів, Сергія Єщенка та Павла Васьковського. Пролунав сигнал і суперники розпочали поєдинок. Перші хвилини розпочалися в розвідці. Хоч супротивники вже добре встигли пізнати один-одного, все таки це Фінал і «на кону» стоїть почесний трофей, Кубок міста. То біля одних, то біля інших воріт виникали небезпечні моменти. На 10-ій хвилині слідує атака «флагманівців» і Кадиров відкриває рахунок в зустрічі. Але минула лише хвилина і лідер «Атлетіка», досвідчений Сергій Степаненко, відновлює рівновагу на майданчику, 1:1. Потім гра нагадувала маятник, який розкачується то в один, то в інший бік. Хочеться відмітити, що доб