VІ Харківський Міжнародний марафон

16 views
0
0

Цього року Харківський марафон вкотре впевнено підтвердив звання міжнародного: у ньому взяли участь гості з 18 країн світу. Трасу Першої столиці підкорювали спортсмени з Німеччини, Словаччини, Великобританії, Польщі, США, Китаю, Франції та з інших куточків нашої планети. Варто зазначити, що у цьому році маршрут бігу марафонців суттєво змінили, аби локалізувати захід у центральній частині міста і не завдавати незручностей городянам. Програма спортивного свята складалася із забігів на відповідні дистанції: У 2019-му на дистанцію 42,195 км (марафон) зареєструвалося 411 учасників, 3897 спортсменів бігли 10 км, у мінімарафоні (4,2195 км) взяло участь 5367 людей, естафету 2х21,1 км долали 334 бігуна, у рамках family run (1,6км) на трасу вийшло 1136 учасників. На марафонській дистанції першим фінішував кенійський спортсмен Кіруї Роберт Кіпкоіч. Серед жінок перемогу здобула Тетяна Вілісова з Дніпра. Переможці і учасники зазначили, що секрет успіху доволі простий - систематичні тренування.Також майже одноголосно жаліл